Ana sayfa

Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd

Çin Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Sertifikalar

——

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd
Şirket Görünümü Fabrika Köşesi Ofis binası sertifika Yüksek Gerilim Test Salonu ayırıcı şalter atölyesi ayırıcı şalter atölyesi parafudr atölyesi parafudr atölyesi parafudr atölyesi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 100~250
Yıllık satış : $17,364,156-$20,744,408
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : < 10%

Hangzhou Yongde Electric Appliances Co, Ltd 1993 yılında kurulmuştur. Zhejiang eyaletinde bir yüksek-yeni teknoloji kuruluşu olarak, şehir merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır.

 

Şirketimiz, ulusal elektrik şebekesi yapımı ve dönüşümü için tavsiye edilen model firmalardan biridir.Her tür ve uygulamada 0.22-500kv metal oksit tutucu ve 10-252kv dış mekan yüksek voltajlı ayırma anahtarı üretiminde uzmanlaştık.

 

Şu anda şirketimiz, yüksek standartlarda bir bilimsel araştırma ve geliştirme ekibi organize eden 23 teknik unvanlı ve 15 üst düzey teknik unvan sahibi olmak üzere 180 personel istihdam etmektedir.Her yıl yeni ürün geliştirme ve her ay gelişmiş üretim ve test ekipmanı satın almak için birçok araştırma fonu yatırıyoruz.

 

Yeni nesil yüksek teknolojili ürünler geliştirerek, teknoloji ve üretim seviyesi ulusal düzeyde lider konumdadır.

 

Yeni geliştirilen GW37, GW38 serisi dış mekan yüksek voltajlı bağlantı kesme anahtarı, ideal çalışma sonuçları elde eden ve kullanıcılardan büyük övgü alan yetkililer tarafından kanıtlandı.

 

Firmamız yüzün üzerinde çeşitli CNC ekipmanlarına sahiptir.2001 yılında, şirketimiz ISO9001 kalite denetimini geçti ve Ağustos 2010'da yeniden denetimin ISO9001-2008 sürümüne geçti.

 

Şirketin yıllık üretim kapasitesi, hammadde ve satın alınan yedek parçalar için iyi donanımlı denetim araçlarıyla yaklaşık on altı milyon ABD Dolarıdır.Üretim sürecindeki her prosedür sıkı kontrol ve gözetim altındadır.Muayene ekipmanları ve aletleri, ürün kalitemizi etkili bir şekilde garanti altına alan gelişmiş ve güvenilirdir.

 

Yongde, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kullanıcılarımızı başarıyla memnun etmesi için 'teknik öncü, kalitenin en iyisi, müşterilerin üstünlüğü ve yenilikçi ilerleme' olma kalite politikasına sahiptir.Borsalar ve şirketler için iletişim kurmaları için yurtiçi ve yurtdışındaki dostları ve müşterileri sıcak bir şekilde karşılıyoruz.Kullanıcı topluluklarımızdan gelen geri bildirimleri de memnuniyetle karşılıyoruz.

İletişim bilgileri
Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Matt

Faks: 86-571-58837610

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)